Luxury Quiet Studio Above Subway

  • 25 m²

Gelegen binnen 6 minuten wandelen van het Monument voor de martelaren van Piazzale Loreto, biedt 1-slaapkamer Luxury Quiet Studio Above Subway Milaan snelle toegang tot verschillende toeristische plekken in de omgeving. Dit 1-badkamer appartement is gelegen binnen 4 km afstand van Milano Cadorna treinstation en in de nabijheid van Via Padova - Via Pasteur busstation.

De accommodatie biedt gasten de handige voorziening van een haardroger en badlakens in de badkamer. Er is ook een bidet, een apart toilet en een douche.

Jouw comfort is onze prioriteit, daarom biedt Luxury Quiet Studio Above Subway een kitchenette met een koelkast en keukengerei.

Dit appartement van 25 m² biedt accommodatie in de Viale Monza wijk, op 10 minuten rijden van de Dom van Milaan. Luxury Quiet Studio Above Subway ligt binnen 50 meter verwijderd van het metrostation Pasteur en binnen 3 km afstand van de Galleria Vittorio Emanuele II. Vanaf deze accommodatie rijdt u in 15 minuten naar Teatro Strehler. Dit appartement is gelegen op 5 km van Milaan-Linate luchthaven.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Luxury Quiet Studio Above Subway Milaan
Stayeasy Sauli1 - 2 Bedrooms, 2 Baths Next To Pasteur Metro
Mobiele prijsaanbieding

Stayeasy Sauli1 - 2 Bedrooms, 2 Baths Next To Pasteur Metro

9.3
Schitterend 11 beoordelingen
76 m van de accommodatie
USD 199 USD 179
per nacht
Brand New Studio Connected To Two Metro Lines
Mobiele prijsaanbieding

Brand New Studio Connected To Two Metro Lines

132 m van de accommodatie
New Modern Flat 10 Minutes Walk From Central Station
Mobiele prijsaanbieding

New Modern Flat 10 Minutes Walk From Central Station

9.5
Voortreffelijk 132 beoordelingen
196 m van de accommodatie
USD 214 USD 193
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • VIP in- en uitchecken

    In de keuken

    • Keukengerei

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:00
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer015146-CIM-09890,IT015146B4F8N6SS7W
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Luxury Quiet Studio Above Subway te vinden?
      Luxury Quiet Studio Above Subway is in de Viale Monza wijk van Milaan gesitueerd, op 3 km van Teatro Strehler.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Luxury Quiet Studio Above Subway?
      Populaire plekken in de buurt van Luxury Quiet Studio Above Subway zijn onder andere de Dom van Milaan, Teatro Strehler, de Galleria Vittorio Emanuele II.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Bar Pasticceria Scaringi en Note di Cucina restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Biedt Luxury Quiet Studio Above Subway internetverbinding?
      Ja, Luxury Quiet Studio Above Subway biedt Wi-Fi.
    • Is er een keuken in Luxury Quiet Studio Above Subway?
      Bij Luxury Quiet Studio Above Subway vinden gasten een kitchenette met een koelkast en keukengerei.
    • Hoe groot is het appartement?
      Het appartement heeft een totale oppervlakte van 25 m².
    • Hoeveel gasten kan Luxury Quiet Studio Above Subway accommoderen?
      Luxury Quiet Studio Above Subway biedt accommodatie voor tot 2 gasten.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Luxury Quiet Studio Above Subway Milaan

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten